Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200243

IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Windows XP ja Windows 7 tööjaamade riistvara ja tarkvaraga seotud tõrgete lahendamine
  • Tööjaamade riistvara ja tarkvara häälestamine, uuendamine ja hoolduste teostamine
  • Kasutajate probleemide registreerimine, analüüs ja lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus IT vallas vähemalt 2 aastat
  • Vanus alates 21. eluaastast (tuleneb Hasartmänguseadusest, mööndusi teha ei saa)
  • Vähemalt keskharidus
  • Hea eesti keele oskus
  • Inglise ja/või vene keele oskus suhtlustasandil
  • Arvuti riistvara ja kontoritehnika tundmine
  • Microsoft operatsioonisüsteemide ja Office toodete tundmine heal tasemel
  • Kiire õppimisvõime ja soov ennast arendada IT alal
  • Korrektsus, täpsus, ausus, hea stressitaluvus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Iseseisvus ja analüüsioskus IT probleemide lahendamisel

Ettevõte pakub

  • Noort ja energilist meeskonda
  • Karjääri- ja eneseteostusvõimalusi usaldusväärses firmas
  • Koolitusi ja täiendõpet

Tööpakkumise number
#200243