Värsked tööpakkumised

IT spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211578

Tööpakkumise number

211578

Töö kirjeldus

• IT süsteemide korraline hooldus ja tehniliste probleemide lahendamine;
• Uute arvutite ja arvutitöökohtade ettevalmistamine;
• Süsteemse tarkvara, rakenduste ning draiverite installeerimine ja häälestamine kasutaja arvutis;
• Arvutikasutajate nõustamine e-maili ja telefoni teel;

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea suhtlemisoskus ja tahe inimesi aidata ;
• Kohusetundlikkus ja korrektsus, koostöövalmidus ning hea pingetaluvus;
• Suuline ja kirjalik eesti keele oskus, erialase inglise keele oskus;
• Väga hea oskus isesesivalt lahendada probleeme;
• Teadmised klient-server lahendustest;
• Teadmised Win 2003 kohta, baasteadmised *NIX op. süsteemide kohta;
• Head teadmised arvuti riistvarast ja tööjaamade tarkvarast, baasteadmised DNS, DHCP, SMTP, POP3, Active Directory, HTTP, FTP-st;
• B-kategooria juhiload;

Ettevõte pakub

• konkurentsivõimelist palka;
• huvitavat ja vastutusrikast tööd toredas ja noores kollektiivis;
• eneseteostuse võimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
8. november 2010

Modera Consulting OÜ on ca 30 töötajaga IT ettevõte, mis tegutseb aktiivselt alates 2002.a.
Firma kaheks peamiseks tegevusvaldkonnaks on Modera.net veebipõhise informatsiooni halduse platvormi (CMS) arendamine ja sellel platvormil põhineva organisatsioonide kommunikatsioonisüsteemi väljatöötamine ning IT arendus- ja haldusteenuste pakkumine ABC Grupi ettevõtetele (s.h. ABC Motors, AbeStock, ABC Supermarkets).