Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635676

IT-SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Brutopalk: Alates 1900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 15. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:20. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

 Tehnilisetoe osutamine kaughalduse teel, vajadusel kliendi juures kohapeal
 Riist- ja tarkvara tõrgete tuvastamine, lahendamine ja dokumenteerimine
 IT seadmete ja süsteemide administreerimine ning hooldamine
 Kasutajate nõustamine
 Osalemine arendusprojektides

Ootused kandidaadile

 Eelnevat töökogemust IT spetsialistina
 Inglise keele oskust B2 tasemel ametialase sõnavara valdamisega
 Huvi IT valdkonna vastu ning soovi antud valdkonnas ennast arendada
 Tehnilist taipu ja lahendustele orienteeritust
 Aja planeerimise ning prioriteetide seadmise oskust
 Kiiret, professionaalset ja loovalt probleemide lahendamise oskust
 Head suhtlemisoskust, pingetaluvust, iseseisvust ja aktiivsust
 Valmisolek taustakontrolliks ja sobivus ning valmisolek riigisaladusele juurdepääsuloa saamiseks
KASUKS TULEB

 IKT alane kutse- või kõrgharidus või täiendkursused
 Erialased sertifikaadid (Microsoft)
 Linux serveri teenuste tundmine
 Arvutivõrkude tehnoloogiate tundmine
 B-kategooria juhiload ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

 Põhipuhkust 35 päeva aastas
 Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
 Arenguvõimalusi ja täiendõpet kodu- ning välismaal
 Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)

Tööpakkumise number
#635676

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

Vaata rohkem