Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314206

IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tanklate ja kontori infotehnoloogia seisundi üldkontroll, probleemide operatiivne vastuvõtt ja lahendamine.
IT vahendite ekspluatatsioon, teenindamine ja remont.
Üldine IT programmi tehniline toetus tanklates ja kontoris.

Ootused kandidaadile

Töökogemus antud valdkonnas vähemalt 1 aasta
Hea planeerimisoskus
Hea suhtelmis- ja läbirääkimisoskus
Hea pinge-ja rutiinitalvus
Vene keele suhtlemisoskus erialase sõnavara valdamisega.

Ettevõte pakub

Kindlat töökohta
Kindlat sissetulekut
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd uue Lukoili-sisese programmiga
Töökohta rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#314206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2013
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2013

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütustemüügi turul alates 1992. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 37 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.

Vaata rohkem