Värsked tööpakkumised

It-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180872

Tööpakkumise number

180872

Töö kirjeldus

• IT alase toe osutamine
• asutuse võrgusüsteemi ja riistvara hooldus
• serverite administreerimine
• tarkvaraarendus (VB .NET)

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus või varasem töökogemus
• Hea eesti, inglise ja vene keele oskus
• MicroSofti serverite hea tundmine (Windows Server, SQL, Exchange, Terminal Services)
• Windows'i ja MS Office heal tasemel tundmine
• VB .NET

Kasuks tuleb:
• soome keele oskus
• PHP & MSSQL oskus

NB! Me ei otsi inimest, kes oskab arvuteid kokku panna ja Windowsit installida...

Tööd rahvusvahelises keskkonnas, mis hõlmab kontoreid 9 riigis.
Meeldivat töökeskkonda
Huvitavat tööd kaasaegsete lahendustega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2009
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2009

Lars Krogius on korporatsioon, mis koosneb ekspertidest, kahjukäsitlejatest. Meie peakontor asub
Helsingis, Soomes on kontorid veel ka Hankos ja Kotkas. Lisaks sellele on meil kontorid ka Tallinnas,
Riias, Klaipedas, Peterburis, Moskvas, Minskis, Kiievis, Kopenhaagenis, Göteboris, Stockholmis ja
Malmös. Pakume oma klientidele teenuseid kogu Soome, Rootsi, Taani, Venemaa, Eesti, Läti, Leedu,
Valgevene ja Ukraina territooriumil.