Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146158

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • süsteemi töö kontroll, varukoopiate tegemine, uute kasutajate loomine
  • vigade dokumenteerimine, põhjuste leidmine ning lihtsamate häirete kõrvaldamine erinevates alamsüsteemides
  • riskide analüüs ning turvasüsteemi protseduuri perioodiline ülevaatamine ning vajadusel parandamine
  • tehniliste tugiisikute ja süsteemioperaatorite abistamine mittetriviaalsetel juhtudel
  • ettepanekute tegemine kasutatavate töölahenduste parendamiseks, eesmärgiga kindlustada nende protsesside kaudu kasutatavate infotehnoloogiliste lahenduste tõrgeteta toimimine
  • tarkvara moderniseerimine ja testimine
  • serverite ja tööjaamade häälestamise nõuete ja soovituste väljatöötamine
  • pisteline järelkontroll koostööpartnerite poolt teostatavatele töödele

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine soovitavalt infotehnoloogia valdkonnas
  • Linux ja Windows operatsioonisüsteemide administreerimise kogemus ja oskus
  • üldised teadmised infosüsteemidest – serveritest, operatsioonisüsteemidest, andmebaasidest
  • üldised teadmised võrgutehnoloogiatest
  • analüüsivõime ning iseseisev otsustusvõime
  • hea suhtlemisoskus ja kohanemisvõime
  • vastutustundlikkus (korrektsus, täpsus, kohusetunne)
  • väga hea eesti keele oskus, inglise keel kõnes ja kirjas

kasuks tuleb:

  • erialane töökogemus

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd arenevas asutuses
  • kaasaegseid töötingimusi
  • sõbralikku kollektiivi
  • erialaseid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#146158

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
28. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
alates 14 000 krooni

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas olev riigiasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet, kohaldades seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses riikliku sunni vahendeid. Keskkonnainspektsioon on keskkonnaalaste seadusrikkumiste puhul kohtuväliseks menetlejaks ning teeb esmaseid uurimistoiminguid kriminaalasjades.
Keskkonnainspektsiooni missioon on järelevalve abil tagada looduskeskkonna säilimine tulevastele põlvedele. Ja visioon on olla avatud ja usaldusväärne asutus, mis töötab süsteemselt ja tulemuslikult puhta keskkonna säilimise ja loodusressursside säästliku kasutamise nimel.

Vaata rohkem