2023-08-23 14:48:55

It-spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

ITkooli laienemise tõttu otsime õpetajat laste ja täiskasvanute koolituste ja tundide läbiviimiseks eesti ja vene keeles. Tööd pakume vastavalt õppegraafikule. Töögraafiku koostamisel arvestame võimalusel õpetaja soovidega.

В связи с расширением школы ITkool ищем учителя для проведения курсов и уроков для детей и взрослых на русском и эстонском языке. Предлагаем работу с частичной нагрузкой, возможность получить дополнительный заработок, имея основную работу или обучаясь в университете.

Ootused kandidaadile

  • arvutioskus kõrgtasemel
  • eelnev töökogemus, soovitavalt hariduses või koolitusfirmas
  • hea suhtlemisoskus, viisakus, korrektsus, kohusetundlikkus
  • oskused ühes või mitmes valdkonnas: Programmeerimine (Python, C#, Java), Veebidisain ja programmeerimine (PHP, HTML, CSS, JavaScript, JQuery, CMS), 3D modelleerimine (Blender, 3D-Max), Arvutimängude arendus (Unity 3D, Unreal Engine), Arvutigraafika, Videotöötlus
  • tulemustele orienteerimisoskus

  • продвинутые компьютерные навыки
  • предыдущий опыт работы, желательно в сфере образования
  • хорошие коммуникативные навыки, учтивость, корректность, добросовестность
  • творческий подход к работе
  • наличие опыта работы в одном или нескольких направлениях: Программирование (Python, C#, Java), Web-разработка (PHP, HTML, CSS, JavaScript, JQuery, CMS), 3D-моделирование (Blender, 3D-Max), Создание игр (Unity 3D, Unreal Engine), Компьютерная графика и анимация, Видеомонтаж

Ettevõte pakub

  • huvitav töökeskonda noorte ja loovate inimeste hulgas
  • eneseteostusvõimalus
  • töö kaasaegses keskkonnas
  • töö haridusalaste projektidega
  • paindlik tööaeg

  • интересная рабочая среда среди молодых и творческих людей
  • возможность для самореализации
  • работа в современной среде
  • участие в образовательных проектах
  • гибкий рабочий график