Värsked tööpakkumised

It-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181282

Tööpakkumise number

181282

Töö kirjeldus

Platformi väljatöötamine e-raamatute ja kindle-formaadi müügiks, firma IT-süsteemide arendamine, firma Läti ja Leedu harude ühendus- ja kontrollisüsteemide loomist, hiljem lisandub veel esindusi teistes maades. Vt. lisaks www. headolink.ee, www.kirejastusmart.ee,www.baltkalk.ee

Nõudmised kandidaadile

Eelnev IT- platformide väljatöötamise kogemus, eelnev kokkupuude e-kaubanduse loomise alal,

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd
Pidevaid uusi arenguid ja väljakutseid
Head palka vastavalt tööle

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2009
Lisainfo palga kohta:
põhipalk ja tulemuspreemiad

Soovime leida inimest, kes hakkaks välja töötama e-kaubanduse platformi raamatutele