Värsked tööpakkumised

It-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209564

Tööpakkumise number

209564

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelist meeskonna liiget, kelle põhiülesandeks on kasutajatoe pakkumine. Sulle meeldib suhelda ning kolleege aidata. Sinu huvialaks on tehnoloogia ja osalemine väga erinevate IT süsteemide ja tehnoloogiate juurutamise protsessides. Pakume Sulle võimalust oma teadmisi laiendada ja väärtuslikke kogemusi korjata Go Groupis ja tema sidusettevõtetes.

Nõudmised kandidaadile

• koostöövalmidus, korrektsus ja kohusetundlikus;
• head suhtlemisoskus ja teenindusele orienteeritus;
• iseseisvus ja analüüsivõime IT probleemide lahendamisel;
• pingetaluvus ja tasakaalukus;
• B-kategooria autojuhi load;

Kasuks tuleb
• töökogemus infotehnoloogia vallas või infotehnoloogia hariduse omandamine;
• inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil;
• projektijuhtmise kogemused;

Ettevõte pakub

• sõbralikku meeskonda;
• võimalust töötada suures kontsernis;
• osalemist erinevtes projektides;
• laiapõhjalist kogemuste baasi;
• eneseteostus- ja arenguvõimalusi;
• konkurentsivõimelist töötasu;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2010
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2010

AS Go Group on 2004. aasta sügisel asutatud transpordi- ja turismiettevõtete grupp, mille eesmärgiks on pakkuda tarbijaile kõiki reisimisega seonduvaid teenuseid jõukohase hinna ja stabiilse kvaliteediga ning kindlustada riigile efektiivseim lahendus reisijateveoks.