Värsked tööpakkumised

IT spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97324

Tööpakkumise number

97324

Töö kirjeldus

- veebikeskonna haldamine
- ärirakenduste tehniline tugi
- IT arendusprojektide koostamises osalemine

Nõudmised kandidaadile

- HTML, JavaScripti ja SQL keele tundmine;
- hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
- kasuks tuleb soome ja vene keele oskus suhtlemistasandil

Huvitavat ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises firmas.
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi.
Motiveerivat ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Töö aeg: 8.30-17.30

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. märts 2007
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2007

GNT Eesti AS on Eesti suurim arvuti- ja koduelektroonika kaupade maaletooja.
2005. aasta müügitulu oli 730 miljonit krooni.
GNT Eesti koostööpartneriteks on kokku üle 100 maailma tuntuimat IT kaupade tootjat (Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Samsung, Toshiba, Epson jpt) ja ligi 400 arvutustehnika ja koduelektroonika kaupade edasimüüjat üle Eesti.
Meie klientideks on edasimüüjad - parimad asjatundjad IT vallas, kelle professionaalsemaks teenindamiseks pakume pikaajalistel kogemustel põhinevaid logistilisi lahendusi.