Värsked tööpakkumised

IT spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148573

Tööpakkumise number

148573

Töö kirjeldus

• ettevõtte IT süsteemide administreerimine, hooldamine ja arendamine (Microsofti platvorm);
• arvutikasutajate nõustamine ja abistamine

Nõudmised kandidaadile

• Infotehnoloogia alane haridus või selle omandamine;
• Praktiline töökogemus infotehnoloogia valdkonnas;
• Riigikeele oskus kõnes ja kirjas kõrgtasemel, inglise keele oskus suhtlustasandil;
• Koostöövalmidus ja avatus, vastutustunne ja iseseisvus;
• Korrektsus, täpsus, sõbralik hoiak.

Ettevõte pakub

• eneseteostuse võimalust;
• meeldivat töökeskkonda kesklinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2008

EBS on vanim eraülikool Eestis, kus ärialast kõrgharidust on omandamas üle 1600 tudengi üle kogu maailma.