Värsked tööpakkumised

IT-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157323

Tööpakkumise number

157323

Töö kirjeldus

• Võrgusüsteemi, riistvara ja tarkvara administreerimine ja hooldus
• Kauplemissüsteemide administreerimine
• Osalemine MS Active Directory haldamises (kasutajate administreerimine, tõrgete monitooring)
• Osalemine KIT Finance grupi IT projektides kohapealse koordinaatorina
• Koostöö emaettevõtte IT-üksustega

Nõudmised kandidaadile

• Tehniline kõrgharidus
• Töökogemus IT-valdkonnas
• Windows ja MS SQL keskkonna administreerimise kogemus
• MS Active Directory haldamise kogemus
• TCP/IP protokolli hea tundmine
• Hea eesti, inglise keele oskus
• Väga hea vene keele oskus
• Korrektsus, kohusetundlikkus, vastutustunne
• Võime iseseisvalt töötada ja aega planeerida
• Kiire õppimisvõime
• Soov aidata ja juhendada inimesi

• Huvitavat ja pingelist tööd ning eneseteostamise võimalust arenevas rahvusvahelises firmas
• Sõbralikke ja toetavaid töökaaslasi
• Motiveerivat palgasüsteemi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2008

CVO Technology Recruitment kliendiks on KIT Finance Europe AS. KIT Finance Europe on Eestis litsentseeritud investeerimisühing, mis osutab maaklerteenuseid Lääne Euroopa ja USA väärtpaberiturgudel. KIT Finance Europe kuulub KIT Finance Investeerimispanga kontserni. Investeerimisühingus töötab kuni 25 töötajat, sealhulgas Tallinnas asuvas peakontoris kuni 15 töötajat. Ettevõttes on kasutusel Windows Server 2003 platvormil serverid, MS SQL Server andmebaasimootor ning emafirma poolt hallatavad eriotstarbelise tarkvara kompleksid GL Trade, Quik ja Qort.