IT-spetsialist
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548912

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • Wialon CMS haldus (väljaõpe kohapeal)
  • Klientide nõustamine/abistamine telefoni/e-maili teel.
  • GPS seadmete riist- ja tarkvara konfigureerimine(väljaõpe kohapeal)

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Oled kohusetundlik, suudad iseseisvalt oma aega ja tööd planeerida.
  • Sul on varasem töökogemus süsteemiadministraatorina.
  • Nii Sinu eesti kui inglise keele oskus on suurepärane, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Omad juhilube ja isiklikku autot.
  • Sulle meeldib otsida lahendusi, Sa tahad areneda ning pidevalt oma teadmisi täiendada.
  • Sul on väga hea suhtlemisoskus ning siiras soov ja valmisolek klienti kuulata ning tema probleemile lahendus leida.

Kandideerimisel annab eelise, kui:

  • Oled kursis Teltonika, Ruptela või BCE gps toodetega. (väljaõpe kohapeal)
  • Omad kogemust Wialon monitooringu tarkvaraga.(väljaõpe kohapeal)
  • Omad kogemust Arduino või Raspberry Pi projektidega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • Tööks vajalikku väljaõpet ja vaheldusrikast tööd
  • Palka vastavalt Sinu tasemele 1 000€ kuni 2 000€/kuus.
  • Väga huvitavat ja arendavat tööd IoT (asjade interneti) valdkonnas.
  • Mõnusat töökeskkonda ja parimaid töövahendeid.
  • Arenguvõimalus saada IT-juhiks.
  • Boonus programm müügilt.
  • Meie töötajad saavad samas ärimajas süüa tasuta.

Oled huvitatud?

Kui soovid meie meeskonnaga liituda, siis kandideeri julgelt! Küsimuste korral helista Riho-le. numbril 53 461 790

Tööpakkumise number
#548912

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. august 2018
Kuulutus sisestati:
1. august 2018

GPS Logistika pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara mis võimaldab jälgida ja hallata Firma masinaparki ning tellimusi reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas.

Vaata rohkem