Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127832

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT- alase toe osutamine rahvusvahelise firma klientidele Tallinnas;
osalemine IT- projektide läbiviimisel

Ootused kandidaadile

- IT-alane haridus
- riistvara konfigureerimise ja kohtvõrkude ülesehituse oskused
- teadmised ja oskused võrgu administreerimisest
- Windows'i ja teiste enam kasutatud operatsioonisüsteemide heal tasemel tundmine
- inglise ja eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas
- kohusetunne ja lojaalsus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- karjäärivõimalust
- konkurentsivõimelist palka
- võimalust osaleda rahvusvaheliste projektides Soomes, Rootsis, Venemaal

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- IT-alane kõrgharidus ning töökogemus
- vene keele oskus
- avatus ja hea suhtlemisoskus
- autojuhilubade olemasolu

Tööpakkumise number
#127832