Värsked tööpakkumised

IT-Spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40768

Tööpakkumise number

40768

Töö kirjeldus

Firma üldise IT st rateegia rakendamine. Tagada ettevõtte arvutustehnika ja tarkvara tõrgeteta töö. Tööks vajaliku riistvara soetamine ning selle hooldamise organiseerimine. Arvutipargi, serverite ning tarkvara tõrgeteta funktsioneerimise tagamine. Lõppkasutajate IT-alaste probleemide lahendamine. Kindlustada elektrooniliselt säilitatavate dokumentide ja andmete säilimine.

Nõudmised kandidaadile

Pikemajaline töökogemus infotehnoloogia alal. Suht lemisvalmidus, hea suhtlemisoskus, kohusetunne.
Orienteerumine IT valdkonnas (kaugvõrgud, Microsoft i põhised serverid, kontoritöö tarkvara: e-mail, Office, Access, Linux, majandustarkvara: andmebaasid, SQL).

Omalt poolt pakume eneseteostust perspektiivikal erialal arenevas rahvusvahelises ettevõttes korralikku sissetulekut rõõmsameelset kollektiivi kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.

Lisainfo

Esialgu pakume tööd osalise tööajaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 7500 kuni 15000 EEK kuus

Baltronic OÜ on 2001 aastal loodud rahvusvaheline ettevõte, kelle põhitegevusalaks on telekommunikatsioonivõrgu- ning elektroonika komponentide tootmine ning müük. Ettevõtte integreeritud kvaliteedi ja keskkonnajuhtimis süsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 ja ISO-14001 nõuetele.