Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61588

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arvutite paigaldamine ja testimine ning arvutipargi hooldus
  • Töökohtadel tööks vajaliku tarkvara installeerimine ja uuendamine
  • Tehnilise toe pakkumine arvutikasutajatele
  • VBA programmeerimine

Ootused kandidaadile

  • Omad haridust infotehnoloogia valdkonnas või omandad selle lähitulevikus
  • Sul on töökogemus IT-spetsialistina vähemalt 2 aastat
  • Tunned väga heal tasemel Windows perekonna operatsioonisüsteeme ja MS Office programme ning heal tasemel Visual Basic programmeerimiskeelt
  • Tunned väga heal tasemel arvuti riistvara
  • Valdad suhtlustasandil vene keelt, oled distsiplineeritud, korrektne ja täpne

Ettevõte pakub

  • Tööd edukas ettevõttes kesklinna piirkonnas
  • Noort kollektiivi ja ühisüritusi
  • Palka katseajal 10000 krooni (bruto) ja peale katseaega 14000 krooni (bruto).

Tööpakkumise number
#61588