Värsked tööpakkumised

IT-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 614548

Tööpakkumise number

614548

Firma nimi peidetud IT-spetsialist

Töö kirjeldus

Baltic Computer Systems otsib Tallinnasse IT spetsialisti, kelle igapäevasteks tööülesanneteks oleks:
* Kasutajatoe osutamine ja konsulteerimine IT-alastes küsimustes
* Klientide IT-lahenduste administreerimine ja hooldamine
* Kliendi IT taristu lahenduste ja konfiguratsiooni dokumenteerimine
* Osalemine arendusprojektide juurutamisel

Nõudmised kandidaadile

Sobiva kandidaadina:
* On sul Windows ja Linux serverlahenduste haldamiskogemust vähemalt 2 aastat
* Tunned arvutivõrkude tehnoloogiaid
* Oled kiire õppimisvõimega
* Oled teenindus- ja koostöövalmis
* Omad B-kategooria juhilube
* Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* Motiveerivat töötasu
* Erialast koolitust ja sertifitseerimist
* Võimalust olla kursis uusimate tehnoloogiate ja lahendustega
* Toreda ja kõrgelt motiveeritud meeskonna tuge
* Ühisüritusi, soodustusi ning sportimisvõimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. september 2019
Kuulutus sisestati:
23. august 2019

BCS on Eesti vanim IT ettevõte, asutatud Eesti-Rootsi ühisfirmana 26. jaanuaril 1989. aastal.

BCSi fookusvaldkonnad, milles tagame tippkvaliteedi:

* IT taristu haldus- ja arendusteenused
* Infoturbelahendused
* Äriprotsesside ja IT vaheliste seoste auditid ning konsultatsioonid
* IT juhtimine