Värsked tööpakkumised

IT spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122253

Tööpakkumise number

122253

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- Riist- ja tarkvara hooldustööde teostamine kliendi asukohas kui ka kaughaldusega
- Tarkvara installeerimine, konfigureerimine ja korrashoidmine
- Kasutaja konsulteerimine ja abistamine

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb:
- IT alane haridus või selle omandamine
- Huvi ja initsiatiivikust IT valdkonna vastu.
- suurepärane suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:
- tööd noores ja meeldivas kollektiivis
- töötulemustele orienteeritud palgasüsteemi
- vaheldusrikast tööd
- enesearendamise võimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
5. september 2007

3R Computers OÜ on noor ja innovatiivne ettevõte. 3R Computers OÜ spetsialistid omavad pikaajalist kogemust IT teenuste osutamisel. Tänu pikaajalisele kogemusele omame kõrget kompetentsi IT teenuste osutamisel. Pikaajaline IT teenindamise kogemus võimaldab luua kliendi vajadusi arvestades tervikliku teenustepaketi IT baasinfrastruktuuri teenindamiseks ning katab ettevõtte vajadused kogu IT elutsükli vältel.