Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185153

It-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu- ja pakiautode uute ja kasutatud varuosade müügiga tegelev ettevõte otsib oma sõbralikku kollektiivi oma ala hästi tundvat IT-spetsialisti

Tööülesanded:

internetipõhise varuosade lao- ja tellimissüsteemi ülesehitus ja haldamine
ettevõttesiseste IT-lahenduste loomine
interaktiivse veebilehe koostamine ja haldamine
lao- ja müügiprogrammide juurutamine ja käigushoidmine
aktiivne osavõtt ettevõtte eesmärkide saavutamisest

Ootused kandidaadile

väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus
aktiivne ja osavõtlik
oma ala hea tundmine
vanus 25-40 aastat

kasuks tuleb saksa ja rootsi keele oskus
rahvus pole oluline

palju tööd ja uusi väljakutseid kiiresti arenevas ettevõttes
sõbralikku kollektiivi
motiveerivaid palgatingimusi
eneseteostusvõimalust

Tööpakkumise number
#185153