Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137142

It-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks oleks kodulehe väljatöötamine. Kujundus, andmete sisestus,reklaampindade loomine jne

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peaks olema kogemus kodulehtede ja endmebaaside loomisel. Vajalik eesti keele oskus ja valmisolek iseseisvaks tööks.

Oskustega inimesele pakume võimaluse arendada uus ja huvitav projekt. Töö algusetapid toimuksid Soomes ca 2kuud. Hiljem on võimalus Eestis töösuhet jätkata.

Tööpakkumise number
#137142

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2008

Maneo OÜ tegeleb peamiselt tööliste rendiga paljudele tööstusettevõtetele.

Vaata rohkem