Värsked tööpakkumised

IT spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122289

Tööpakkumise number

122289

Töö kirjeldus

• Arvutite, lisaseadmete ja arvutivõrgu remondi korraldamine
• Visioline teenindusobjektidega seotud kliendiabi ja konsultatsioon
• Visioline kliendi arvutikasutajate konsulteerimine kohapeal või telefonitsi
• Klientide riist- ja tarkvaraga seotud probleemide lahendamine väljakutse alusel
• Tööjaamade interneti ühenduse konfigureerimine ja jälgimine, võimalike probleemide lahendamine
• Tarkvara, uuenduste ja veaparanduste installeerimine ning konfigureerimine
• Kliendi konsulteerimine arvutustehnika ja tarkvara hangetes
• Riistvara ja tarkvara pakkumine
• Kliendi infotehnoloogiliste baaside pidev täiendamine vastavalt organisatsioonide arengustrateegilistele baasidele
• Kliendi IT arengukavade koostamine
• Koostöö teiste IT spetsialistidega
• Kliendi esindamine IT-alastes koordineerimis- ja töörühmades

Nõudmised kandidaadile

• Iseseisvus ja analüüsimisoskus IT probleemide lahendamisel
• Abivalmidus, korrektsus, kohusetundlikkus
• Huvi arvutite vastu
• Algatusvõime
• Infotehnoloogia alased põhiteadmised

Kasuks tuleb:

• HTML ja PHP/Mysql tundmine
• Kogemused graafikaprogrammide kasutamisel
• Algteadmised erinevatest serveriplatvormidest
• Mõningane müügikogemus
• Kogemused Linux ja Windows 2003 serveritega

Ettevõte pakub

• Hakkajat noort kollektiivi
• Palju erinevaid huvitavaid projekte
• Arenemisvõimalust ja erialaseid täienduskoolitusi
• Huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas organisatsioonis
• Vabadust otsuste tegemisel
• Lisatasuna tulemustasu

Lisainfo

• Soovid rohkemat kui tavaline IT spetsialist või klienditeenindaja? Tahad oma ideid ellu viia, olla tegija, mitte ilusas kontoris istuda? Tahad väärilist tasu?

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
5. september 2007

Visioline OÜ on infotehnoloogia arendamise, rakendamise ja innovatsiooniliste projektidega tegelev ettevõte, mille põhiliseks tegevusvaldkonnaks on infotehnoloogia alane peatöövõtt ja IT juhtimine.