https://www.cvkeskus.ee/52961

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52961

It spetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • arvutite ja arvutivõrgu hooldamine, seadistamine ning arendamine
  • asutuse võrgusüsteemi ja riistvara, tarkvara administreerimine ning hooldus
  • Windows 2000 serveri administreerimine


Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • töökogemus
  • linuxi tundmine
  • pingetaluvust ning võime töötada iseseisvalt
  • autojuhiload


Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • võimalust ennast teostada


Tööpakkumise number
#52961
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
It spetsialist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!