Värsked tööpakkumised

IT spetsialist / kujundaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122824

Tööpakkumise number

122824

Töö kirjeldus

• Trüki-, interneti- ja välireklaamide kujundamine, suhtlemine meediaväljandjatega
• Interneti kodulehe haldamine, kodulehe funktsionaalsuse uuendamine
• Uute kinnisvaraprojektide kodulehtede loomine koos broneerimis süsteemiga
• Meeskonna nõustamine IT-alasates küsimustes

Nõudmised kandidaadile

• HTML keele tundmine
• PHP - programmeerimise oskus
• MYSQL andmebaasi tundmine
• Adobe Illustratori ja Adobe Photoshopi kasutamise oskus

• Kasuks tuleb ka kokkupuude kinnisvaraga.

Keelteoskus
1. eesti (kõnes väga hea / kirjas väga hea)
2. inglise (kõnes hea)
3. vene (kõnes hea)

Omalt poolt pakume konkurentsivõimelist töötasu, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. september 2007

A & A Kinnisvara OÜ on asutatud 2000 aasta lõpul ning on kinnisvaravahendusega ja arendusega tegelev ettevõte. Oleme oma kollektiiviga valmis püsima konkurentsis teiste tegutsevate kinnisvarafirmadega ja seda eelkõige läbi visaduse, püüdluste ning heade kavatsuste. Töö motoks on rõhuda oma töö efektiivsusele eelkõige kliendi silme läbi ning leida kliendi vajadustele optimaalseimad lahendused.