Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300769

It-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvutiabi kõnedele vastamine ja arvutiabi töö korraldamine
IT alaste probleemide lahendamine, keerulisemate tööde spetsialistidele lahendamiseks edasi suunamine

Ootused kandidaadile

IT alase kogemuse omamine
keskeri või kõrgharidus
hea suhtlemise oskus;
pingetaluvus;
eesti keele oskus
vene keele oskus suhtlustasemel;
korrektsus ning iseseisvus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd kiiresti arenevas Virumaa suurimas haiglas
võimalust õppida ja areneda
konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:
MS Office tarkvara tundmine
eelnev töökogemus antud alal;
erialane haridus infotehnoloogia vallas.

Tööpakkumise number
#300769

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
20. märts 2013
Kuulutus sisestati:
5. märts 2013

Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla on moodustatud 2003. aastal, et ühendada Kohtla-Järve ja Jõhvi linnades aktiivravi osutavate haiglate tegevus. Haigla teeninduspiirkond on 175,000 Ida-Viru maakonna elanikku, tööandjaks oleme pea 1000 inimesele.
Võtame tööle IT-spetsialisti põhitöötaja lapsehoolduspuhkusel viibimise ajaks.

Vaata rohkem