Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64003

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada riist- ja tarkvara sihtpärane kasutamine, areng ning arvutivõrgu töökorras olek.

Ootused kandidaadile

* tehniline kõrg- või kesk-eriharidus
* infotehnoloogia administreerimise oskust tõendav sertifikaat
* Nõutav vähemalt 2 aastane administreerimis kogemus Windows 2000 või 2003 serveritega.

Ettevõte pakub

huvitavat ja kogemusrohket tööd
pidevat täiendkoolitust

Lisainfo

Asukoht: Paldiski
Tööle asumis aeg: niipea kui võimalik
Töö tüüp: täistööaeg, riigiametnik

Tööpakkumise number
#64003