Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57915

IT spetsialist elektroonikatööstusesse

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seadmete programmeerimine
Serverite ülesehitused, seadistused, Oracle.

Ootused kandidaadile

*tugev infotehnoloogia taust;
*korrektsus töös, usaldusväärsus ja koostöövalmidus;
*lisaks eesti keelele hea inglise ja/või soome keele oskus;
*hea õppimisvõime ja soov end arendada.

Ettevõte pakub

*stabiilset tööd professionaalses ja arenevas meeskonnas;
*ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
*kaasaegset töökeskkonda;
*eneseteostust ja arenguvõimalust;
*täiendkoolitust;
*lisasoodustusi.

Tööpakkumise number
#57915