Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59741

IT rakendustarkvara spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kasutajate nõustamine
- Süsteemi Teenustaseme lepingu nõuetele vastava funktsioneerimise kindlustamine
- Arendusprojektides osalemine
- Süsteemi ja selle muudatuste korrektne dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

- IT alane kõrgharidus
- Arusaamine tootmisprotsessidest
- Heal tasemel suuline ja kirjalik inglise,vene ja eesti keele oskus
- Teadmised klienditeenindusest
- Initsiatiivikus ja tulemustele orienteeritus
- Suhtlemisoskus
- Kohusetundlikkus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd
- Kaasaegset töökeskonda
- Rahvusvahelise koostöö kogemusi
- Arenemisvõimalusi
- Tööd noores ja meeldivas meeskonnas

Tööpakkumise number
#59741