Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140783

IT Rakenduse administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on erinevate infosüsteemide igapäevase töö korraldamine. Seda teeb ta läbi tarkvara testimise, häälestamise, konfigureerimise ja kasutajate juurdepääsude ja õiguste juhtimise, tarkvara töö kvaliteedi analüüsimise ja tagasiside andmise. Ka korraldab ta kasutajate koolitamist, nõustamist, eriolukordade lahendamist ja osaleb tarkvara täienduste ettevalmistamise protsessis.

Ootused kandidaadile

Meile sobiv meeskonnaliige:

  • omab rakenduslikku kõrgharidust või on selle õpingute lõpetamise järgus
  • omab baasteadmisi SQL-s
  • tahab teha meeskonnatööd
  • oskab eesti ja inglise keelt nii suuliselt kui kirjalikult
  • kasuks tuleb teadmised energeetikast

Valik eeliseid, miks töötamine Eesti Energias on parim võimalikest:

  • Suurettevõtte hüved.
Meie kontsernis on üle 8000 töötaja, kes on sidunud end stabiilse äriga. Alaline vajadus energeetika järele tagab kindla töö ja palga ning annab seega turvatunde. Suurettevõttena koondame palju professionaale, kes täiendavad teineteist. Sul on võimalus terve kontserni piires liikuda erinevatele ametikohtadele.
  • Arusaadav ärikultuur ja vahetu juhi läheduses töötamine võimaldab kiiret probleemilahendust ning annab Sulle võimaluse protsesse mõjutada.
  • Tegelemine üliolulise infrastruktuuriga annab kindlustunde, et Sinu energia on rakendatud õige eesmärgi teenistusse.
  • Maailma tipptehnoloogiaid rakendades oled tõeline kosmopoliit Eestis.
  • Vajadusel saad ühildada õpingud ja töö, pakume tipptasemel koolitust.
  • Meil tunned enda töö olulisust olles uuendustele orienteeritud meeskonna liige.
  • Meil on paindlik töögraafik.
  • Hea enesetunde saad, kui kasutad meie pakutavaid sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#140783

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2008

Eesti Energia AS on Eesti riigi omanduses olev energiafirma, mis tegeleb nii elektri kui ka soojuse tootmise, müügi ja kohaletoomisega tarbijatele. Samuti tegeleb ettevõte energiasüsteemide rajamise ja hooldusega. Eesti Energia ettevõtted annavad tööd rohkem kui 9200 inimesele üle Eesti.

Eesti Energia AS IT arendusosakond töötab välja ja hoiab käigus tarkvaralahendusi grupi ligi 20-le ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eesti jaoks olulise infrastruktuuri toimimine.

Töötamine Eesti Energias tähendab unikaalsete lahenduste väljatöötamist ja ülalhoidmist, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega ning tarkvara juurutamist. Hetkel töötame järgmiste suuremate projektidega: elektrivõrgu varahalduse süsteemi juurutamine, mille kasutajaks on ca 1000 töötajat, kliendihaldussüsteemi uuendamine meie ca 500 000 kliendile, uue teenuse Kõu klienditeeninduse süsteemi välja arendamine ja arvestite kauglugemise süsteemi uuendamine.

Vaata rohkem