Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58877

IT rakendusadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • andmebaasi päringute teostamine, raportite genereerimine
  • vigade registreerimine
  • rakenduste administreerimine
  • kasutajate abistamine

Ootused kandidaadile

  • IT alast kõrgharidust või selle omandamist
  • teadmisi SQL (MS ja Oracle) andmebaasidest
  • head suhtlemis- ja analüüsioskust
  • soovi ja võimet end pidevalt arendada
  • head inglise ja vene keele oskust
  • positiivset ellusuhtumist

kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus IT valdkonnas
  • varasem tarkvaraprojektides osalemine

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • aktiivset ja loomingulist tööd
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • meeldivat meeskonda

Lisainfo

Lisainfo telefonil 625 7247 või 625 7194

Tööpakkumise number
#58877