Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177099

IT-projektijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT-projektijuhi põhiülesandeks on:

  • arendussoovide kooskõlastamine, sh saavutatavate eesmärkide, lahendatavate probleemide ja mõõdetavate tulemite püstitamise tagamine;
  • projektide metoodiline juhtimine, teostuse korraldamine (sh. kaasatud partnerite tööde korraldamine) ja regulaarne aruandlus;
  • Euroopa Liidu Struktuurfondide või teiste sarnase välisabi vahenditega seotud projektide elluviimine;
  • projekti dokumentatsiooni haldamine;
  • koolituste läbiviimine Siseministeeriumile, tema valitsemisala ametitele ja partneritele projektijuhtimise metoodikate ühtlustamiseks.

Nõudmised kandidaadile

  • erialane kõrgharidus või selle omandamine lõpetamisjärgus;
  • infotehnoloogiaalane töökogemus ja kokkupuude vähemalt ühe mainitud valdkonnaga: süsteemianalüüs, programmeerimine, projektijuhtimine;
  • väga hea süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, väga hea arvutikasutamise oskus;
  • kohusetunne, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime ning avatud ja koostööd väärtustav.

Kasuks tuleb:
  • varasem infotehnoloogiaalane töökogemus avaliku sektori asutustes;
  • loovus ja algatusvõime, oskus algatada ja ellu viia uusi lahendusi;
  • meeskonnatöö ja infotehnoloogiliste projektide juhtimise kogemus;
  • võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras.

Pakume Sulle huvitavat, arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd Siseministeeriumi ja tema valitsemisala allasutuste projektide juhtimisel, kaasaegset ja meeldivat seltskonda ning töökeskkonda, mitmekesiseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi projektijuhtimise ja arendusmetoodikate vallas, võimalust õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil (Jan Urva, projektijuhtimise osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali ekspert).

Tööpakkumise number
#177099

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2009
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2009

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.

Vaata rohkem