Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145574

IT projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • arendustööde eelanalüüs, lähteülesannete koostamine ja dokumenteerimine
  • arendustööde tulemustele orienteeritud juhtimine eelkaardistusest juurutamiseni
  • tellija rolli täitmine arendusprojektide tellimisel partneritelt

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt IT-alane
  • eelnev töökogemus projektijuhi või süsteemianalüütikuna
  • iseseisvus, analüüsi- ja algatusvõime
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • hea inglise keele suuline ja kirjalik oskus

Kasuks tuleb:
  • töökogemus projektidest, kus on kasutatud mõnda laialtlevinud tehnoloogiat (J2EE, .NET, Oracle, MSSQL)

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd Eesti juhtivas kindlustusseltsis
  • motiveerivaid töötingimusi ja arenguvõimalusi rahvusvahelises töökeskkonnas
  • kindlustusalast väljaõpet, erialast täiendkoolitust
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda

Tööpakkumise number
#145574

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
25. märts 2008

If Eesti Kindlustus on Eesti suurim kindlustusselts, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse kahjukindlustusgruppi If P&C Insurance Holding Ltd.

If Eesti Kindlustuse Balti IT arendusosakonna Eesti IT arendusprojektide grupp otsib oma meeskonda uut liiget.

Vaata rohkem