Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200651

IT projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- äripoolelt laekunud ülesannete läbivaatamine;
- lähteülesannete täpsustamine ning formuleerimine arendajatele;
- kasutaja- ja tarkvaranõuete kaardistamine ja analüüs;
- IT poolne tarkvara arendusprojektide juhtimine;
- koostöö arenduspartneritega ja programmeerijatega.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus või selle omandamine, soovitavalt IT alane;
- tarkvaraarenduse projektides osalemise kogemus;
- teadmised relatsioonilistest andmebaasidest;
- SQL päringukeele tundmine;
- UML diagrammide lugemise oskus;
- väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
- kohusetunne ja otsustusvõime;
- algatus- ja koostöövõime;
- hea analüüsivõime ning süsteemne mõtlemine;
- hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
- orienteeritus meeskonna tööle;
- dokumenteerimisoskus;
- pingetaluvus.

KASUKS TULEB
- teadmised infosüsteemide modelleerimisest;
- tarkvaraarenduse ja analüüsi metoodika tundmine;
- MS Project-i kasutamise kogemus;
- UML-s modelleerimise oskus;
- Enterprise Architect-i kasutamise kogemus.

Ettevõte pakub

- stabiilset töösuhet;
- vaheldusrikast tööd.

Lisainfo

Töötamise koht - Kalda 7c, Tallinn (Nõmme linnaosa)
Tööaeg E - R, kell 08.00 - 16.30.

Tööpakkumise number
#200651