Värsked tööpakkumised

IT projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212990

Tööpakkumise number

212990

Töö kirjeldus

Oma tulevases töös juhid IT projekte, mille eesmärgiks on parimate tööriistade loomine meie energiakaubanduse üksusele. Energiakaubanduse meeskond tegeleb elektrienergia müügi- tootmise- ja ostuportfellide optimeerimise ning strateegilise ja taktikalise positsioneerimisega Balti ja Põhjamaade elektriturul. See tiim vastutab ligi 7 miljardi kroonise elektritootmisvarade portfelli kasumi eest.

Nõudmised kandidaadile

Selle ambitsioonika eesmärgi teostamiseks ootame oma tiimi väga võimekat projektijuhti. Usume, et see oled just Sina, kui:
• oled kõrghariduse ja laia silmaringiga
• Sul on vähemalt 3-aastane kogemus eduka IT projektijuhina
• orienteerud hästi keerukates valdkondades ja suudad kiiresti selgeks teha äri olemuse
• soovid projektijuhina ise läbi viia ka analüüsietapid
• oled tulemustele ja lahenduste leidmisele orienteeritud
• suudad panustada edukalt ka pingelistel perioodidel
• räägid väga heal tasemel nii eesti kui inglise keelt, vene keele oskus tuleb kasuks

Kasuks tulevad teadmised finantsmaailmast ja trading’ust, samuti finantsanalüüsist ning -aruandlusest.

Ettevõte pakub

Peale põneva ja väljakutserohke töö saad võimaluse:
• olla osaline projektides, mille tulemus mõjutab tervet Eestit
• kuuluda pühendunud professionaalide ihaldusväärsesse seltskonda
• väisata toredaid ühisüritusi ning ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
23. november 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise infrastruktuuri toimimine.