Värsked tööpakkumised

IT projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183941

Tööpakkumise number

183941

Töö kirjeldus

Kliendiinfosüsteemide valdkonna projektijuhina täidad olulist rolli uute kaasaegsete infosüsteemide arendamisel, mida vajame oma klientide paremaks teenindamiseks avatud energiaturul.
Sinu ülesanneteks on:
• IT projektide ettevalmistamine, projektide kava ja eelarve koostamine ning riskianalüüsi läbiviimine,
• teemaga seonduva informatsiooni kogumine, eelanalüüsi tegemine, visiooni- ja lähteülesande dokumentide koostamine,
• IT projektide läbiviimine kooskõlas selle kava ja eelarvega,
• projektide püsikasutusse andmise, dokumenteerimise ja kasutajate koolituse korraldamine,
• osakonna tööprotsesside kujundamises ja normdokumentide väljatöötamises osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:
• oled tõestanud end eduka IT projektijuhina vähemalt 2 aasta vältel,
• tunned projektijuhtimise metoodikaid,
• oled iseseisev ja järjekindel,
• oskad end kehtestada,
• suudad edukalt panustada ka pingelistel perioodidel,
• valdad eesti keele kõrval heal tasemel inglise keelt.

• inspireerivat keskkonda ja meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate IT projektide arendamisega,
• võimalust olla osaline unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega,
• võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri arendamises ja rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse,
• suurettevõtte hüvesid, koostööd paljude alade tipptegijatega, kindlat tööd stabiilses äris,
• võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis,
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2009
Kuulutus sisestati:
11. september 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise infrastruktuuri toimimine.