Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178100

IT projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhina vastutad eri mahuga IT projektide juhtimise eest üle kogu kontserni. Sinu tulevase töö peamised tööülesanded on:

  • IT projektide ettevalmistamine, projektide kava ja eelarve koostamine ning riskianalüüsi läbiviimine,
  • projektidega seonduva informatsiooni kogumine, eelanalüüsi tegemine, visiooni- ja lähteülesande dokumentide koostamine,
  • IT projektide läbiviimine vastavalt kavale ja eelarvele,
  • projektide püsikasutusse andmise, dokumenteerimise ja kasutajate koolituse korraldamine,
  • osalemine osakonna tööprotsesside kujundamises ja normdokumentide väljatöötamises.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • oled tõestanud end eduka IT projektijuhina vähemalt 2 aasta vältel,
  • tunned projektijuhtimise metoodikaid,
  • oled iseseisev ja järjekindel,
  • oskad end kehtestada,
  • suudad edukalt panustada ka pingelistel perioodidel,
  • soovitatavalt valdad eesti keele kõrval heal tasemel vene ja inglise keelt.

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate IT projektide arendamisega,
  • võimalust olla osaline unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega,
  • võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri arendamises ja rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse,
  • suurettevõtte hüvesid, võimalust koostööks paljude ala tipptegijatega, kindlat tööd stabiilses äris,
  • võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis,
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Tööpakkumise number
#178100