Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57320

IT projektijuht - analüütik

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT arendusprojektide juhtimine (Äriprotsesside analüüs, lähteülesannete koostamine
tarkvara väljatöötamine ja juurutamine)

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus
  • kogemus tarkvara loomisel (analüüs, projektijuhtimine)
  • analüüsi-, algatus- ja üldistusvõime
  • sobivus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Küsi lisainfot: arno[at]on24.ee

Tööpakkumise number
#57320