Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667471

IT-projektide koordinaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 11. september 2020
Kuulutus aegub:10. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda IT-projektide koordinaatorit, kelle ülesandeks on ettevõtte digitaliseerimisprojektide juhtimine, -haldamine, kiireloomuliste tarkvara-riistvara probleemidega tegelemine, tootmisprotsesside digitaliseerimine.

Ootused kandidaadile

  • Head IT-alased oskused

  • Hea suhtlemis- ja kommunikeerimisoskus

  • Kohusetunne, korrektsus ja vastutusvõime

  • Oskus elementaarsel tasemel Autocad tarkvara jooniseid teha

  • Hea tehniline taip

  • Vastutus- ja kohusetunne

  • Algatusvõime ja iseseisvus

  • Suhtlustasandil eesti keele oskus

  • Kasuks tuleb inglise- ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Head ja toetavat meeskonda
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Häid ja stabiilseid töötingimusi
  • Ühisüritusi

Lisainfo

Tööle asumise koht- Taevavärava tee 4 a, Lehmja, Rae vald
Tööle on võimalik asuda koheselt. Sobivad kandidaadid kutsutakse vestlusele jooksvalt.

Kandideerimise töökohale palume saata CV koos palgasooviga läbi CV Keskuse või aadressile kandideerimine(at)alpek.ee

Tööpakkumise number
#667471

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
11. september 2020

Alpek OÜ on arenev tootmise- ja hulgikaubandusega tegelev ettevõte Tallinna külje all Jüris. Meie põhitegevuseks on porolooni lõikamine ja müük, mööblifurnituuri-, õmblustehnika- ja tööstusliimide hulgimüük.

Meie kollektiiv on püsiv.
Iga aasta loome juurde 1-3 uut töökohta.

Vaata rohkem