Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199198

IT projekti assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- projekti planeerimistegevuse koordineerimine ja toetamine
- projekti planeerimise ning muude etappide tulemuste sisestamine tulemuste andmebaasi, tulemuste andmebaasi haldus
- projekti koosolekuteks vajalike raportite kogumise korraldamine
- järjepidev probleemide, vajalike mõõdikute ning meetmete rakendamise protsessi assisteerimine ning dokumentatsiooni haldus
- otsustamata küsimuste ja probleemide lahenduskäigu pidev jälgimine ja vastava dokumentatsiooni haldus.
- koosolekute ettevalmistuses osalemine, vajalike esiltusmaterjalide ettevalmistamine (Powerpoint jms.), inimeste informeerimine jms.
- koosolekute protokollimine
- vajalike dokumendipõhjade väljatöötamine
- muude adminstratiivsete tegevuste koordineerimine ja toetamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on
- soovitavalt kõrgharidus
- põhilised projektijuhtimise oskused/ teadmised
- väga hea inglise keele (projekti töökeel) oskus nii kõnes kui kirjas
- väga hea MS Office tundmine (Power point, Word, Outlook) ja MS Exeli tundmine (PivotTable expert, VBA oskused)
- väga hea suhtlemisoskus
- hea koordineerimise ja organiseerimise oskus

oled iseseisev ja süsteemne, hea pingetaluvusega, usaldsuväärne ja väga hea analüüsivõimega.
oled algatusvõimeline ja hea suhtleja, iseseisev ja süsteemne

Kasuks tuleb
kindlustus- või pangandusalane töökogemus

Ettevõte pakub

- töökohta Tallinnas
- huvitavaid väljakutseid rahvusvahelistes projektides
- eneseteostust muutustele avatud ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi ja täiendkoolitust
- hea töö eest samaväärset tasu
- tähtajalist töölepingut (kuni 31.12.2012). Heade töötulemuste korral võimalik tähtajatu töölepingu sõlmimine.

Lisainfo

Põhjalikuma ametiprofiiliga on võimalik tutvuda aadressil www.ergo.ee/toopakkumised

Tööpakkumise number
#199198