Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #689898
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

IT PRAKTIKANT

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Pakume Sulle võimalust saada ainulaadne kogemus Eesti suurimas raudteeinfrastruktuuri ettevõtte IT arenduse ja halduse etappides. Meile praktikale tulles tutvud lähemalt IT süsteemide arenduse lähteülesannete koostamise, detailanalüüsi läbiviimise, arenduste teostamise ja ka infrastruktuuri haldamisega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult aktiivset kaasamõtlemist ja tahet õppida, kuidas käib IT arendus ja haldus raudteesektoris. Kui oled parasjagu omandamas IT alast haridust, siis hea praktilise kogemuse saad meilt!

Sinu praktikakohaks saab olema IT osakond, mis tegeleb Eesti Raudtee põhi- ja tugiprotsesside toetamiseks vajalike IT süsteemide arendamise ning haldamisega.

Tööpakkumise number
#689898

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. märts 2021
Kuulutus sisestati:
2. märts 2021

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem