Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308167

IT-peaspetsialist – valitsusportaali teenusehaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • valitsusportaali haldamine, sh ministeeriumidele veebihaldustoe pakkumine ja valitsusportaali kuuluvate veebide sisulehtede realiseerimine vastavalt disaineri näidistele
  • valitsusportaali arenguvajaduse analüüsimine ja arenduste planeerimine
  • valitsusportaali arendusprojektide ettevalmistamine, arendustööde ja teenuste tellimine ning arendusprojekti tellijapoolne juhtimine
  • jooksvate veebi arendus- ja hooldustööde koordineerimine, sh muudatuste ja dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

  • veebi sisuhaldustarkvara haldamise kogemus
  • veebitehnoloogiate (HTML, CSS, Javascript) väga hea tundmine
  • kohusetundlikkus ja täpsus, sh tähtaegadest kinnipidamine
  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • kõrgharidus infotehnoloogia valdkonnas (võib olla omandamisel)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel, kasuks tuleb vene keele oskus
  • kasuks tulevad Drupal sisuhaldusplatvormi tundmine ja baasteadmised Linuxi serverite administreerimisest

Võimalust teha palju huvitavat ning vastutusrikast tööd peaministri ja Vabariigi Valitsuse toetamisel ning valitsusportaali arendamisel, mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi, häid töötingimusi ja -vahendeid ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Dokumendid (motiveeritud avaldus ja ülevaade seni tehtud veebiprojektidest, CV koos varasema töökogemuse kirjeldusega) ning kuni 2-leheküljeline essee teemal "Minu nägemus valitsusasutuste ühtsest veebist“ palume esitada Riigikantselei personaliosakonnale hiljemalt 27.05.2013 elektrooniliselt aadressil personal[at]riigikantselei.ee. Lisainfo personaliosakonnast tel 693 5440 või aadressilt personal[at]riigikantselei.ee.

Tööpakkumise number
#308167

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Riigikantselei on Vabariigi Valitsuse juures olev valitsusasutus, kelle eesmärk on toetada Vabariigi Valitsust ja peaministrit poliitika kujundamisel ja elluviimisel ning aidata tagada head riigivalitsemist.

Vaata rohkem