Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242424

IT peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • IT-süsteemide strateegilise planeerimise ja eelarve koostamise protsessis osalemine
  • IT-süsteemide efektiivsuse analüüs, uute tarkvara- ja süsteemilahenduste vajaduste väljaselgitamine, nende testimise planeerimine ning juurutamine
  • Riigi infosüsteemide (ISKE, RIHA jms) ja muude riigi poolt nõutud raportite täitmine, informatsiooni kogumine ja edastamine
  • Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuse, Riigi infosüsteemide osakonna ja Keskkonnainspektsiooni andmekogude vahelise koostöö tagamine
  • IT-süsteemide turvalisuse ja andmete säilimise kontseptsiooni ettevalmistamine ja rakendamine vastavuses ISKE nõuetele
  • riist- ja tarkvaraalaste hangete (sh riigihangete) ettevalmistamine ja läbiviimine
  • IT vahendite ja tarkvara sihipärase kasutamise kontrolli korraldamine
  • vajadusel IT spetsialisti asendamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus IT valdkonnas
  • ametialane kogemus vähemalt 3 aastat
  • teadmised strateegilisest planeerimisest
  • oskus mõista valdkonna arengut ning arvestada seda asutuse IT lahenduste kavandamisel
  • üldised teadmised infosüsteemidest – serveritest, operatsioonisüsteemidest (Windows Server, Linux), andmebaasidest ning võrgutehnoloogiatest
  • Windows operatsioonisüsteemide administreerimise kogemus
  • Windows tööjaamade ja serverite ning Linux süsteemide administreerimisoskus
  • analüüsivõime ning iseseisev otsustusvõime
  • hea suhtlemisoskus ja kohanemisvõime
  • vastutustundlikkus (korrektsus, täpsus, kohusetunne)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • erialase inglise keele oskus

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd arenevas asutuses
  • kaasaegseid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi
  • erialaseid täiendkoolitusi

Lisainfo

Teenistuskoha aadress on Kopli 76, Tallinn.

Tööpakkumise number
#242424

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
3. november 2011
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2011

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas olev riigiasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet, kohaldades seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses riikliku sunni vahendeid. Keskkonnainspektsioon on keskkonnaalaste seadusrikkumiste puhul kohtuväliseks menetlejaks ning teeb esmaseid uurimistoiminguid kriminaalasjades.

Vaata rohkem