Värsked tööpakkumised

IT osakonna administraator, programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27384

Tööpakkumise number

27384

Töö kirjeldus

• Panga infotehnoloogilise infrastruktuuri ülalhoidmine, arendamine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt 3-aastast töökogemust IT vallas
• Kõrgharidust (soovitavalt IT-alane)
• Head arvutioskust (IBM-AS/400; MS Outlook ja/või Lotus Notes; MS Office ja Windows NT platvormi tundmist; teoreetilisi teadmisi või kogemusi LAN ja WAN infrastruktuurist, S.W.I.F.T.'ist; teadmised Oracle'st ja/või Borland / Delphi'st tulevad kasuks)
• Head eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele valdamine erialase suhtlemise tasandil tuleb kasuks
• Head läbirääkimis- ja suhtlemisoskust ning valmisolekut meeskonnatööks
• Probleemide lahendamise oskust ja vastutusvõimet
• Iseseisvust, loovust, initsiatiivikust
• Oskust oma tööd planeerida ja analüüsida

Huvitavat tööd ja arenguvõimalust rahvusvahelises kontsernis, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Avaldus koos elulookirjeldusega (inglise keeles) palun saata hiljemalt 23.veebruariks aadressil Pärnu mnt. 15, 10141 Tallinn või e-postiga: tallinn@vuw.org.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2004

Vereins- und Westbank AG on Saksamaa üks juhtivaid panku. Balti riikides tegutseb pank alates 1996.aastast, Eesti esindus alates 2001.aastast.