Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244096

IT NOOREM TARKVARAARENDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • veebipõhiste tarkvaraarenduste väljatöötamine ning olemasolevatele toe pakkumine (peamiselt VBScript .ASP ja .NET C# lahendused);
  • programmikoodi kirjutamine;
  • projektide käigus loodud või juba olemasolevate lahenduste dokumenteerimine;
  • reliisipakettide loomine;
  • läbiviidavate projektide kohta aruandluse koostamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • oskus ja kogemus VBScript .ASP, .NET C#, T-SQL, HTML-i, CSS-i ja Javascript’i programmeerimiskeelte kasutamises;
  • hea analüüsioskus, iseseisevus ja algatusvõime;
  • hea suhtlemisoskus, oskus ennast arusaadavaks teha nii projektijuhile kui ka kliendile;
  • hea inglise keele suuline ja kirjalik oskus;
  • hea stressitaluvus.

Kasuks tuleb:
  • kõrgharidus (soovitavalt infotehnoloogi valdkonnas, võib olla omandamisel);
  • Microsoft sertifikaatide olemasolu (tarkvaraarendusega seotud);
  • praktiline töökogemus programmeerijana;

  • huvitavat, vastutusrikast ja arendavat tööd Eesti juhtivas kindlustusseltsis;
  • kaasaegseid töötingimusi ja arenguvõimalusi rahvusvahelises töökeskkonnas;
  • kindlustusalast väljaõpet ning erialast täiendkoolitust;
  • toredat professionaalset ja toetavat meeskonda;
  • mentorit sisseelamise perioodiks;
  • tööandja soodustusena 7 kalendripäeva lisapuhkust talveperioodil;
  • rahalist toetust tähtsate sündmuste korral (abiellumine, lapse sünd, lähedase kaotus) ning muid tööandja soodustusi.

Tööpakkumise number
#244096

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2011
Kuulutus sisestati:
10. november 2011

If P&C Insurance on Põhjamaade juhtiv kindlustusselts ja Eesti kindlustusturu liider. Meil töötavad oma ala professionaalid. Meil on üksteist toetav meeskond. Meid iseloomustab innovaatiline mõtlemine ja tõhus tegutsemine, et olla liidrid nii täna kui ka tulevikus. Ifi on Eestis oma kindlustuslahenduste partneriks valinud üle 200 000 era- ja ärikliendi.

Lisainformatsioon aadressilt www.if.ee.

Balti IT arendusosakonna moodustavad ligi 40 oma eriala spetsialisti, kellest 22 töötavad Eesti meeskonnas. Eesti IT arendusgrupp otsib oma meeskonda uut liiget.

Vaata rohkem