Värsked tööpakkumised

IT manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172335

Tööpakkumise number

172335

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arenguga otsime enda innovatiivsesse meeskonda IT manageri. Sinu tööks on veebirakenduste väljatööötamise juhtimine, kontroll ning arendamine PHP-s. Samuti juhid Baltikumi , Venemaa ja Ukraina IT alaste arenduste koostööd.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui:
* Sul on IT alane haridus.
* Sul on vähemalt 5 aastane IT osakonna juhtimise kogemus.
* Oskad väga heal tasemel HTML`i, PHP`d, JavaScript`i, MySQL`i ja PostgreSQL`i;
* Suudad loogiliselt mõelda;
* Omad võimet vaadata oma tööd ka kasutaja seisukohast.
* Oskad heal tasemel nii vene kui ka inglise keelt, kasuks tuleb ukraina keele oskus.

Ettevõte pakub

Vastutasuks hea töö eest pakume:
* Põnevat ja tasuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes;
* Võimalust töötada erinevate projektidega;
* Mitmekülgseid arenguvõimalusi ning kogemust meeskondade juhtimisel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2009
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus

CV Keskus on edukas Internetifirma, mille eesmärgiks on olla parimaks töö- ja värbamise veebikeskkonnaks Baltikumis. CV Keskus ühendab endas mahukaimat tööotsijate andmebaasi ning suurimat tööpakkumiste arvu! Oleme orienteeritud tihedale koostööle, pakkumaks sobivamaid lahendusi igale kliendile. Meie tugevus seisneb paindlikkuses, innovatiivsuses ning iga töötaja isiklikus panuses.Seoses pideva arendustegevusega vajame oma meeskonda mitmekülgsete teadmistega IT manageri.