Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59710

IT-lahenduste müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate haldamine
  • kliendiettevõtte ärivajaduste tuvastamine
  • tervik- ja erilahenduste pakkumine
  • tooteportfelli arendamine
  • pikaajaliste partnerlussuhete arendamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • IT või majandusalane kõrgharidus
  • inglise keele oskus väga heal tasemel
  • väga hea suhtlemisoskus ning orienteeritus klientide teenindamisele
  • iseseisvus, initsiatiivikus ning sobivus meeskonnatööks

Kasuks tuleb:
  • infotehnoloogiliste lahenduste müügi kogemus
  • majandustarkvara müügi kogemus
  • soome keele oskus

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • motiveeritud ja koostööaldist meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#59710