Värsked tööpakkumised

IT konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39899

Tööpakkumise number

39899

Töö kirjeldus

Uute kliendisuhete loomine ja arendamine, IT hanketeenuse kontseptsiooni ja teiste teenuste personaalne tutvustamine ja müük, klientide IT alane konsulteerimine, IT riigihangete jälgimine ja pakkumiste vormistamine, kolleegide abistamine pakkumiste koostamisel.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on haritud, proaktiivne, elurõõmus ja värskete ideedega, huvitub IT maailmast, on orienteeritud tulemusele, täidab täpselt lubadusi ning saab aru ja oskab rääkida eesti, inglise ja vene keeles.

Pakume tulemustasu mis on seotud müügikasumiga, sõbralikku töökeskkonda, oleme valmis investeerima töötaja arengusse.

Lisainfo

Kasuks tuleb auto ja juhtimisõiguse olemasolu, üldised teadmised IT asjadest, spetsiifilised teadmised ei ole vajalikud.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2005
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 20000 EEK kuus

ZEBRA Infosüsteemid on üks juhtivaid e-äri ettevõtteid. Äripäeva poolt koostatud e-äri TOPis hõivasime 2003-ndal aastal kolmanda koha. Äriklientidele suunatud Zebra IT hanketeenuse müügimaht kasvas möödunud aastal 50%, käibevõrdluses oleme turul 2. tegija.

Meie ambitsiooniks on vähendada vahet turuliidriga ning muuta inimeste traditsioonilisi ostuharjumusi.