Värsked tööpakkumised

IT konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114822

Tööpakkumise number

114822

Töö kirjeldus

Riskihaldamisteenused on Deloitte´i globaalne teenustepakett, mis aitab meie klientidel juhtida ettevõtlusriske alates juhtkonna kabinetist ja lõpetades kogu töötajaskonnaga. Aitame klientidel luua usaldust ja laiendada tegevust, andes neile parema võimaluse oma äririske mõõta ning juhtida ja kogu ettevõtet mõjusamalt kontrollida.

IT konsultandi peamisteks tööülesanneteks on:
* Finantsauditite, siseauditite ja IT auditite käigus IT auditi alaste ja äriprotsesside kontrolltegevusi puudutavate testide läbiviimine.
* Auditi käigus avastatud vigade analüüs

Nõudmised kandidaadile

* Head põhiteadmised ja oskused mõnest järgnevatest infotehnoloogia valdkondadest: infosüsteemi arendus, andmebaasisüsteemid, andmelaondus, programmeerimine, infoturve, infotehnoloogia haldus ja strateegia
* Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
* Valmisolek töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
* Hea väljendusoskus
* Täpsus ja kohusetundlikkus
* Kasuks tuleb infotehnoloogiaalane kõrgharidus ja töökogemus, CISA või CIA tunnistus ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

* Mitmekülgset tööd rahvusvahelises keskkonnas
* Häid karjäärivõimalusi
* Saavutustele vastavat tasu

Lisainfo

Avaldusi ootame kuni 19.augustini 2007 k.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2007

Deloitte Eesti kuulub maailma ühte juhtivaimasse ärinõustamiskontserni Deloitte Touche Tohmatsu. Hetkel pakume oma klientidele auditi-, juhtimis-ja finatsalaseid konsultatsioone ning maksu-ja õigusabi.