Värsked tööpakkumised

It kaupade laohaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53082

Tööpakkumise number

53082

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks oleksid:
1) Kaupade vastuvõtt, sissekandmine, väljastus, mahakandmine;
2) Ajutiste IT kaupade laost väljastuste haldamine;
3) Garantiiprotsessi haldus;
4) Kaupadele kullertranspordi organiseerimine;
5) Laoruumi korrashoid ning laoseisude jälgimine;

Nõudmised kandidaadile

Eeldame Sinult:
1) Üldteadmisi arvuti tark- ja riistavarast;
2) Arvutikasutamise oskust tavakasutaja tasemel (Word, Excel, Windowsi OP süsteemid)
3) Kohusetundlikkust ja täpsust andmete sisestamisel;
4) Soovitavalt omad Sa ka B-kategooria juhilube;

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
1) Stabiilset tööd Tallinna südalinnas asuvas kontoris;
2) Sõbralikku ning noort töökollektiivi;
3) Võimalust hakata tulevikus tegelema kaupade sisseostuga ning soovi korral areneda müügiesindajaks;
3) Põhipalka, millele lisandub tulemustasu;

NB! Saad vajadusel töö kõrvalt lõpetada ka õpinguid!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2005
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2005

AS Gennet Lab on asutatud 1991. aastal esimeste infotehnoloogiaettevõtete hulgas. Meie peamised tegevussuunad on finants- ja majandustarkvara ROOL tootmine ja rakendamine; infosüsteemide projekteerimine, väljatöötamine ja rakendamine; tarkvaraalased uuringud, väljaõpe, konsultatsioonid ning arvutite ja võrkude müük, paigaldamine ja hooldus. Meil on püsiv klientuur, mille hulka kuulub valdav enamik Eesti haiglatest ning üle 40 avaliku ja erasektori organisatsiooni. Töötajate arv 23, neist tarkvaraspetsialiste ja konsultante 16. 2004. aastal oli ettevõtte toodete ja teenuste netokäive 16,1 miljonit krooni. Seoses uute kliendisuhete lisandumisega vajame oma Tallinna kesklinna kontorisse täistööajaga