Värsked tööpakkumised

IT-kasutajatugi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 146588

Tööpakkumise number

146588

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda inimest, kes oleks huvitatud arvutitehnikast ja kellele meeldib suhelda. Pole oluline, kas oled juba selles valdkonnas vana kala või alles avastanud enda jaoks arvutite keerulise maailma. Oluline on soov rohkem teada ja oma teadmistega teiste inimeste elu lihtsamaks teha.
Omalt poolt pakume igakülgset tuge selgitamaks, kuidas arvutid töötavad ja kuidas ühte või teist probleemi lahendada.

Seega, kui Sind huvitab, kuidas asjad töötavad ja tahad oma teadmistega inimesi aidata, siis saada meile oma CV ja lühikirjeldus sellest, kes sa oled, kust sa tuled ja kuhu sa tahad jõuda.
Töö sobib nii naistele kui meestele.

Tööülesanded on järgmised:
1. klientide nõustamine telefoni teel;
2. klientide teenindusprotsessi haldamine ja statistika koostamine;
3. kliendiregistri andmete haldamine.

Nõudmised kandidaadile

1. väga head arvutikasutamise oskus;
2. väga hea eesti keele oskus;
3. väga hea suhtlemisoskus, kohanemisvõime ja pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
1. eelnev IT-alane töökogemus;
2. IT- või süsteemitehnikaalane eriharidus või selle omandamine;
3. hea vene keele oskus.

Ettevõte pakub

1. professionaalset töökeskkonda;
2. ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
3. noort ja rõõmsameelset töökollektiivi;
4. vastutusrikast tööd ja arenguvõimalusi;
5. lisasoodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
19. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2008

Uptime Systems on noor ja arenev ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda professionaalset ja personaalset IT teenindust. Ettevõttes töötab kokku üle 27 töötaja, haldame ja hooldame üle 2500 tööjaama ja serveri.