Värsked tööpakkumised

IT-KASUTAJATUGI (läti keele baasil)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36972

Tööpakkumise number

36972

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda inimest, kes oleks huvitatud arvutitehnikast ja kellele meeldib suhelda. Pole oluline, kas oled juba selles valdkonnas vana kala või alles avastanud enda jaoks arvutite keerulise maailma. Oluline on soov rohkem teada ja oma teadmistega teiste inimeste elu lihtsamaks teha.
Omalt poolt pakume igakülgset tuge selgitamaks, kuidas arvutid töötavad ja kuidas ühte või teist probleemi lahendada.

Seega, kui sind huvitab, kuidas asjad töötavad ja tahad oma teadmistega inimesi aidata, siis saada meile oma CV ja lühikirjeldus sellest, kes sa oled, kust sa tuled ja kuhu sa tahad jõuda.

Tööülesanded on järgmised:
1. klientide nõustamine telefoni teel;
2. klientide teenindusprotsessi haldamine ja statistika koostamine;
3. kliendiregistri andmete haldamine.

Nõudmised kandidaadile

1. LÄTI KEELE OSKUS;
2. arvutikasutamise oskus.

Kasuks tuleb:
1. arvuti- või süsteemitehnikaalane eriharidus või selle omandamine;
2. hea eesti ja inglise keele oskus;
3. väga hea suhtlemisoskus, kohanemisvõime ja pingetaluvus.

Ettevõte pakub

1. selge tööjaotusega ja professionaalset töökeskkonda;
2. ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
3. vastutusrikast tööd ja arenguvõimalust;
4. teadmistele vastavat palka.

Sooviavalduse ja elulookirjelduse palume saata: arvutispetsialist@uptime.ee

Lisainfo

Tööaeg esmaspäevast-reedeni kella 9.00-18.00;
Töökoht: Tartu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2004
Kuulutus sisestati:
1. november 2004